АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН У ЧЕРНІВЦЯХ: РИНКИ

Пані Ірина торгує в магазині жіночого одягу на мікроринку “Формаркет”. Жінка каже, поки покупців мало, більшість бояться заходити до приміщення.

Ірина, продавчиня:

«Закриті були від початку карантину, а відкриття звичайно чекали давно, бо на даний час потрібна робота. + люди бояться заходити в магазини поки».

Та для когось відкриття речових ринків – це свято. Пані Анжела прийшла на ринок з двома дітьми, обом потрібен новий одяг, бо ж за час карантину діти виросли зі свого.

Анжела, покупець:

Так, взуваємо, тому що ходимо у весняному взутті, ледь не в зимовому, тому щось треба легеньке. – Боялися купувати в Інтернеті, я так розумію… – Так, бо треба міряти, є свої особливості у взутті особоливо. Так взуваємось і додому».

А ось на ринку “Рейтинг”, більш відомому, як ринок на вулиці Дубінській, сьогодні аншлаг. Більшість людей без масок. Але продавці в магазин без засобів захисту не пускають.

Олександр, покупець:

«Без води сидів 2 місяці. – Як так, без води? – А так, бочка тріснула, і води в хаті немає. – Носили з колодця, виходить? – А 180 м ходити – то важко. – А в Інтернеті? – Дорога доставка і не раз бувало, що кидали».

Хоча не всі магазини ще відкрились, та більшість покупців радіюють, що можуть придбати товари саме на ринках, оскільки куплені товари з мережі Інтернет доводиться чекати довго, а деякі речі потрібні вже і зараз.

(Visited 418 times, 1 visits today)

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site