БУКОВИНА ВШАНОВУЄ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

Сьогодні , 17 травня, Буковина та вся Україна вшановує пам’ять жертв політичних репресій – своїх кращих синів та дочок, які загинули від кривавої руки Великого терору 1937-1938 років. Цей пам’ятний день започаткований для гідного вшанування гіркої долі тих людей, які були непотрібними для радянської системи. Інтелігенція, борці за свободу і справедливість, лідери, які спонукали народ до боротьби – їхня провина була лише у тому, що вони любили Україну. Точну кількість жертв страшного тоталітарного режиму і до сьогодні визначити неможливо. Мільйони понівечених та загублених життів.

Ми схиляємо голови, віддаючи шану усім, хто відстоював свою національність, віру, громадянську позицію. В історії України було багато трагічних сторінок, проте випробування загартували наш народ.

В цей день ми згадуємо минуле, щоб не допустити чогось подібного в майбутньому. Драматичні події, які пережив український народ, доводять, що насильство і тоталітаризм ніколи не приносили добра. З кожним роком залишається все менше живих свідків тих подій. Наш обов’язок – берегти їхні спогади, передавати нащадкам правду про минуле, гідно вшановувати загиблих співвітчизників. Помолімося ж за вічний спокій невинно закатованих. Світла їм пам’ять!

(Visited 44 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site