БУКОВИНСЬКІ БДЖОЛЯРІ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ ВІД ДЕРЖАВИ

Буковинці, які займаються бджільництвом, можуть розраховувати на грошову підтримку від держави. Кошти передбачено у рамках бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників».

Аби отримати допомогу, не обов’язково мати велику пасіку, спеціальну бюджетну дотацію виплачують тим, хто утримує від 10 бджолосімей. Крім того, пасічникам також частково компенсують вартість придбаних племінних бджіл. Щоб претендувати на виплати, бджолярам необхідно зареєструвати свою пасіку. Дізнатися, як це зробити, а також про розміри допомоги, можна ТУТ.

Нагадаємо, на початку року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою визначаються напрями підтримки аграріїв у 2020 році за програмою 1201150 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників». Для реалізації цієї програми у Державному бюджеті закладено 4 мільярди гривень.

Постанова офіційно затверджує напрями підтримки аграріїв у 2020 році. Зокрема, нею передбачено:

  • державну підтримку розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції;
  • фінансову підтримку розвитку фермерських господарств;
  • часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва;
  • фінансову підтримку заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів;
  • фінансову підтримку розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства;
  • надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб – членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове держане соціальне страхування.

Із питань підтримки бджільництва та сільгоспвиробників у цілому можна звертатися у Департамент агропромислового розвитку Чернівецької обласної державної адміністрації за телефоном: (0372) 55-32-48 (у робочі дні з 9:00 до 18:00).

(Visited 47 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site