БУКОВИНСЬКІ МИТНИКИ ВИЛУЧИЛИ У ГРОМАДЯНИНА РУМУНІЇ МОХ ВАРТІСТЮ 100 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Громадянин Румунії намагався перевезти 315 пластмасових ящиків моху
Факт адмінправопорушення встановлено працівниками Буковинської митниці Держмитслужби в пункті пропуску «Порубне-Сірет». Про це повідомляє Буковинська митниця Держмитслужби.


Направляючись до Румунії на вантажному мікроавтобусі марки «Mercedes», водій під час проходження митного контролю обрав «червоний коридор», оскільки переміщував вантаж, що підлягає обов’язковому декларуванню. 
Згідно поданих товаросупровідних документів в мікроавтобусі містився стабілізований мох для декоративних цілей в кількості 315 пластмасових ящиків.  Під час проведення повного митного огляду товару, який знаходився у вантажному приміщенні транспортного засобу, виявлено невідповідність відомостей щодо кількості, ваги та вартості товару, зазначених у товаросупровідних документах. 
Таким чином, громадянин Румунії вчинив дії, спрямовані на незаконне переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товару.
За даним фактом складено протокол, відповідно до якого предмети правопорушення загальною вартістю 100 тисяч гривень вилучено.

(Visited 75 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site