БУКОВИНСЬКІ ПРИКОРДОННИКИ ВИЛУЧИЛИ ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ КОНТРАБАНДИ

У Путильському районі, що на Буковині прикордонники Чернівецького загону позбавили контрабандистів чергової партії сигарет, яку пачкарі намагалися переправити до ЄС.

Так, сьогодні вранці, за попередньою інформацією оперативних співробітників, на ділянці відділення “Селятин” відділу прикордонної служби “Селятин” прикордонники виявили групу невідомих осіб. Чоловіки з ношами через ліс прямували в сторону кордону.

Аби звести нанівець плани контрабандистів, прикордонникам довелося здійснити кілька попереджувальних пострілів у повітря. Зрозумівши, що їх викрито порушники покидали свої ноші та вдалися до втечі. В результаті переслідування порушникам вдалося втекти чи сховатися серед лісової гущі. Проте плани пачкарів були зведені на нівець, а сигарети марки “Marlboro” та “PULL” до Румунії не потрапили.

Варто зазначити, що правопорушники намагалися переправити 2550 пачок підакцизного товару іноземного виробництва. З огляду на ринкову вартість цих сигарет сума оцінки покинутого товару становитиме близько 72 тисяч гривень.

(Visited 59 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site