БУКОВИНСЬКІ СПОРТСМЕНИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ #ПЕРЕМОГАУНАСВКРОВІ

Колектив, а також вихованці разом із батьками, боксерського клубу «Колізей» стали донорами У рамках обласного етапу всеукраїнської акції #Перемогаунасвкрові.

Із пропозицією здати кров до керівництва клубу звернувся начальник Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Погодін. Спортсмени таку ініціативу підтримали. До акції долучилися понад 20 осіб, більшість із них здавали кров уперше.

Донори отримали подарунки – футбольні м’ячі від Асоціації футболу Чернівецької області, захисні маски та сумки з логотипом акції від Міністерства молоді та спорту України і Товариства Червоного Хреста.

“Представники Клубу «Колізей» допомогли тим, хто потребує донорської крові у щоденній боротьбі за своє життя, і власним прикладом показали, що донором бути легко, а головне – корисно”, – зазначив Олександр Погодін.

Нагадаємо, акція #Перемогаунасвкрові на Буковині триватиме до 14 липня 2020 року. До важливої благодійної справи можуть приєднатися усі охочі. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

(Visited 53 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site