БУКОВИНЦІ ЗДОБУЛИ 6 МЕДАЛЕЙ НА ЗМАГАННЯХ З АРМСПОРТУ У СЛОВАЧЧИНІ

У Словаччині, у місті Сенець, що розташоване на відстані 25 км від Братислави, відбулися 27 змагання Кубку Світу SENEC HAND з Армспорту. Чеспіонат проходив з 3 по 5 липня. Україну представила команда буковинців. У змаганнях взяли участь спортсмени з Німеччини, Польщі, Фінляндії, Франції, Росії, Угорщини, Греції, Словаччини, Азербайджану та Нідерландів — загалом 11 країн.

Буковинська команда здобула 6 медалей:

  • Дмитро Бордун, завоював 4 золоті нагороди: 2 у змаганнях серед учасників до 18 років у ваговій категорії до 70 кг і ще 2 серед дорослих.
  • Максим Куцик здобув 2 золота у вагові категорії до 85 кг.
  • Михайла Опаєць, зайняв 6 місце.
  • Сам Маріус Байка, який є президентом Федерації Армспорту України, виступав у своїй ваговій категорії та зайняв 4 місце.

“Вітаємо! Бажаємо спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання Буковини! Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юнаків нашої області”, — привітав переможців на своїй сторінці у Фейсбуці начальник Управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Олександр Погодін.

(Visited 120 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site