“БІЛЬШІСТЬ БУКОВИНЦІВ ПІДТРИМУЮТЬ ЕКОНОМІЧНУ ІНТЕГРАЦІЮ УКРАЇНИ В ЄС”, – ОДА

52% громадян з 24 міст підтримують економічну інтеграцію України з Європейським Союзом. Такі дані шостого всеукраїнського муніципального опитування від імені Міжнародного республіканського інституту (МРІ) оприлюднила соціологічна група «Рейтинг».

Так, у Чернівецькій області таке об’єднання схвалює 70-79% населення. Аналогічний показник мають Тернопільська, Закарпатська, Волинська та Рівненська області. Найбільше прихильників економічної інтеграції України з ЄС є у Львівській та Івано-Франківській областях – 80-90%. На сусідній із Буковиною Хмельниччині інтеграцію підтримує 60-69% населення, а у Київській області таких 50-59%.

Найменше тих, хто схвалює об’єднання економік України та європейських держав, у Луганській області – 20-29% (ідеться про підконтрольну Україні частину).  

Дані були зібрані у 24 містах України (Київ та усі обласні центри; у Донецькій області – Маріуполь, у Луганській – Сєвєродонецьк) з 25 січня по 17 лютого 2020 року за допомогою face-to-face інтерв’ю з респондентами. Вибірка складалася з 19,200 постійних мешканців 24 міст, віком від 18 років і старших і є репрезентативною для населення за віком та статтю. Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%.

(Visited 53 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site