ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПООБІЦЯВ ЗНАЙТИ ФІНАНСУВАННЯ НА БУДІВНИЦТВО ЛУКОДРОМУ У ЧЕРНІВЦЯХ

Президент України Володимир Зеленський побував у селі Рідківці на Новоселиччині, де у рамках зініційованої ним програми «Велике будівництво» зводять нову школу. Роботи тут розпочали ще 2010 року, проте довгий час вони були заморожені через брак коштів. Відновили будівництво цього року. Наразі над спорудженням навчального закладу працює майже пів сотні робітників, об’єкт готовий на 85 відсотків.

“Приємно бачити нову школу з сучасним ремонтом, ліфтом, офісною технікою, новим форматом та підходом до опалення, що дуже важливо. Радіємо з того, що вже  цього року вона відкриє свої двері для школярів та вчителів”, – сказав Володимир Зеленський.

Крім того, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук розповів Президенту, як триває будівництво інших обєктів, що увійшли до програми «Велике будівництво». Він, зокрема, зазначив, що до осені завершать ремонт 50 кілометрів місцевих та близько 70 кілометрів державних доріг, на які було виділено понад мільярд гривень. Крім того, зараз активно залучили громади до виготовлення проєктно-кошторисної документації, аби полагодити ще більше шляхів.

“Програма “Велике будівництво” синхронізувала розвиток усіх регіонів, розвивається кожна область, тому, я вважаю, що це суттєвий якісний переворот у процесах модернізації України”, – заявив Сергій Осачук.

Володимир Зеленський також пообіцяв віднайти фінансування на будівництво лукодрому у Чернівцях. Для зведення цього спортивного об’єкта потрібно 43 мільйони гривень. Президент запевнив, що підтримає цю ініціативу у рамках нової програми «Спортивний магніт».

Крім того, глава держави наголосив, що всі населені пункти, які постраждали внаслідок повеней, також отримають необхідну допомогу.

(Visited 407 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site