ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИБУВ НА БУКОВИНУ

Сьогодні, 8 липня, Президент України Володимир Зеленський прибув до Чернівців із робочим візитом. Насамперед разом із головою Чернівецької ОДА Сергієм Осачуком він відвідав обласний перинатальний центр. Там глава держави подякував усім медикам, які беруть участь у боротьбі із коронавірусом, і нагородив Орденом «За заслуги ІІІ ступеня» та присвоїв почесне звання «Заслужений лікар України кільком буковинським медикам», а також вручив цінні подарунки. Окрім того, подарунок від Володимира Зеленського отримала медична сестра відділення гемодіалізу Чернівецької обласної лікарні Даніела Самойло, яка від початку пандемії сама захотіла перевестися в інфекційне відділення.

“Ми знаємо, що найскладніша робота, так вийшло в цьому році, випала саме лікарям нашої країни – боротися з великою хворобою. І тільки в такі складні часи, на жаль, ми розуміємо, наскільки ваша професія важлива для нас, для кожного українця. На жаль, ми відчуваємо це лише тоді, коли в нас складні часи. А коли спокійно в країні, ми не дбаємо про лікарів. Чи не дбали, так буде справедливіше. Зараз ми робимо все і будемо робити все, щоб ви були захищені і соціально, і матеріально. Я хочу сказати, що Чернівецька область отримала найпотужніший тиск від COVID-19 — найбільша кількість людей, найбільша хвиля”, — сказав Володимир Зеленський.

Також очільник держави ознайомиться з перебігом реалізації проєкту “Велике будівництво” в регіоні, зокрема в сільській місцевості. Окрім того, Володимир Зеленський перевірить стан ліквідації наслідків негоди у Чернівецькій області. Згодом Президент планує поспілкуватися із представниками місцевого бізнесу та ознайомитися з концепцією розвитку внутрішнього туризму на Буковині.

(Visited 191 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site