ВІД СЬОГОДНІ У ЧЕРНІВЦЯХ НЕ КУРСУВАТИМЕ ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ

Учора, 17 березня, у режимі онлайн-трансляції міський голова міста Чернівці повідомив, що він прийняв рішення повністю зупинити рух всього громадського транспорту від сьогдні – 18 березня.

Тому сьогодні чернівчани не змоужть скористатися послугами ні автобусів, ні тролейбусів. Хоча, ще вчора транспорт мав би працювати у дві зміни. Але, у зв’язку із поширенням коронавірусу, таке рішення було необхідним.

“Ми призупиняємо рух громадського транспорту принаймі до тих пір, поки не зрозуміємо масштабів, поки не буде у достатній кількості на підприємствах, установах, у людей засобів індивідуального захисту. Можливо, відновимо потім перевезення на дуже жорстких умовах безпеки тих людей, без яких місто почне відчувати серйозні проблеми: працівники комунальних підприємств, державних установ, правоохоронці, суди, медичні працівники тощо”, – сказав Каспрук.

Варто зазначити, що ще в п’ятницю обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення про призупинення руху внутрішньообласних автобусів.

Також від сьогодні на території України повністю припиняється міжміське та міжобласне перевезення пасажирів. Укрзалізниця уже скасувала усі потяги, чий шлях пролягав через Чернівці.

Варто зазначити, що власним автотранспортом громадяни можуть користуватися без обмежень. Будьте здорові. Дотримуйтеся правил карантину. Бережіть себе та оточуючих.

(Visited 308 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site