ВІТАЛІЙ МИХАЙЛІШИН ПЕРЕВІРИВ ХІД РОБІТ З ОБЛАШТУВАННЯ НОВОЇ ПЛР – ЛАБОРАТОРІЇ

Кошти на ремонт та обладнання у розмірі 3, 5 мільйонів гривень виділила міська рада, об’єкт планують здати вже у жовтні.  

Свіжа фарба, нове покриття, якісна система вентиляції, металопластикові перегородки. Саме так сьогодні виглядає приміщення у першій міській лікарні Чернівців, де невдовзі запрацює нова ПРЛ – лабораторія.

Кошти на її обладнання у розмірі 3, 5 мільйонів гривень виділила міська рада. За словам депутата Віталія Михайлішина – це важливий крок у боротьбі з вірусом, адже весь цей час місто користується потужностями обласної лабораторії, біля якої постійні черги.

«Відповідно, є ризики для тих, хто стоїть в черзі. До того ж втрачається дорогоцінний час,  – говорить Михайлішин. – А ми ж розуміємо, що вчасне виявлення вірусу – це більші шанси на вчасну якісну медичну допомогу та швидше одужання».

За словами завідувачки бактеріологічної лабораторії Алли Данчук, лабораторія зможе виявляти не лише COVID 19, а також інші мікроорганізми – вірусний гепатит, папілома, дитячі вірусні інфекції – кір, дифтерію, кашлюк тощо.

«Ми дуже вдячні депутатському корпусу, у тому числі й Віталію Михайлішину за підтримку і фінансування, – зазначив генеральний директор Чернівецької міської лікарні №1 Анатолій ПЕТРИЧУК. – Сподіваємося, що вже у жовтні в цій лабораторії почнуть робити перші дослідження».

Віталій Михайлішин у свою чергу пообіцяв підтримувати лікарів, особливо у цей непростий час боротьби з вірусом. Зокрема, вирішити  питання додаткового оснащення для якісної роботи рентгенологічного апарату.

  • Інформація розміщена на правах реклами
(Visited 56 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site