ВІТАЛІЙ МИХАЙЛІШИН ПРО ЦЕНТР МИКОЛАЙЧУКА: «ДОВГОБУД – ЦЕ НАСЛІДОК ПОВНОЇ БЕЗГОСПОДАРНОСТІ МИНУЛОЇ ВЛАДИ, АЛЕ МИ ВЗЯЛИСЯ ЗА РОБОТУ І ДОВЕЛИ ЇЇ ДО КІНЦЯ»

Депутат міської ради проінспектував, чи готовий заклад до прийому глядачів

Кіномистецький центр імені Івана Миколайчука у Чернівцях урочисто відкрили ще кілька тижнів тому. Протягом дня туди впустили відвідувачів, показали сучасний інтер’єр та обладнання і наступного дня двері зачинили. Бо центр ще не отримав сертифікату відповідності, який є перепусткою у роботі об’єкту.

«Кілька днів тому ми отримали сертифікат відповідності, який довго ми очікували, – повідомив начальник департаменту містобудівного комплексу Чернівецької міської ради Микола СОБКОБудівництво почалося ще 2016 року. Було дійсно багато доопрацювань самого проекту, були виявлені ті роботи, які не були враховані в проекті. Оперативно реагували, але попри все були ще питання із фінансуванням».

Проінспектувати кіномистецький центру імені Миколайчука на готовність до роботи прийшов депутат Чернівецької міської ради Віталій МИХАЙЛІШИН. Він оглянув приміщення, кінозал, вбиральні та гардероб:

«Я особисто сьогодні інспектував і дивився, наскільки готовий кіномистецький центр до роботи. Я думаю, що він уже готовий на 99%, тому що вже є сертифікат і декларація про здачу об’єкта в експлуатацію. Залишилася передача на баланс і потрібно ще закупити меблі для того, аби тут проводилися кіномистецькі гуртки чи якісь події».

За словами Віталія Михайлішина, відкриття об’єкту могло відбутися значно раніше.

“Я впевнений, якщо би була більш увага приділена до цього кіномистецького центру, то його відкрили б ще у 2017 чи 2018 році. Але, на жаль, не було контролю. Я думаю, що може це комусь навіть було вигідно – чим довше довгобуд існує, тим краще може комусь. На мою думку, це повна бездіяльність людини, при якій це розпочалося. Реконструкція триває з 2016 року. 2010-го планували, він уже був закритий. Був у такому стані, де неможливо було ні фільми дивитися, ні заходи проводити. У 2016 році провели тендер. І бачимо, що закінчується уже 2020 рік і все ж таки на сьогодні ми маємо гарний кіномистецький центр. Тобто, на сьогодні ми взялися за цю роботу і довели її до кінця”, – зазначив Віталій МИХАЙЛІШИН.

360 місць у кіномистецькому центрі готові до прийому глядачів. Якщо в місті відступить коронавірус, то вже під час цьогорічних святкувань Дня міста тут зможуть влаштувати показ фільмів. Зокрема, стартувати із показу фільму «Тіні забутих предків».

(Visited 49 times, 1 visits today)

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site