В ОБЛАСНОМУ ПЕРИНАТАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ПРИЙНЯЛИ ПЕРШІ ПОЛОГИ

В обласному перинатальному центрі прийняли перші пологи. Близько першої ночі 6 липня тут народився хлопчик. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Мама, 31-річна чернівчанка Тетяна, та малюк почуваються добре. Це друга дитина у родині. Тетяна та її чоловік Андрій уже виховують донечку.

Перинатальний центр розпочав роботу 5 липня. Тут є 10 пологових залів, 2 операційні. Також у центрі передбачено відділення патології вагітних та реанімація для новонароджених.

“Перинатальний центр – це лікувальний заклад третинного рівня із сучасним обладнанням, тут є відділення, у якому виходжуватимуть та лікуватимуть недоношених дітей. Раніше таких малюків доводилося переводити до обласної лікарні. Також працює киснева станція, тож кисень можемо подавати до всіх палат, а не лише до реанімації”, – розповів генеральний директор закладу Дмитро Манчуленко.

Окрім того, у перинатальному центрі працюватиме діагностичне відділення із клінічною та біохімічною лабораторією, кабінетом ультразвукової діагностики.

(Visited 52 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site