В УКРАЇНІ ЗАФІКСОВАНО РЕКОРДНИЙ ПОКАЗНИК ОДУЖАНЬ ВІД КОРОНАВІРУСУ ЗА ДОБУ

В Україні за минулу добу зафіксовано 807 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 65 у дітей та 46 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 200 осіб. За добу одужали 926 осіб, що є абсолютним рекордом за весь період пандемії, померли 23 особи. За останню добу проведено 27 584 тестування, з яких 13 568 методом ПЛР, 14 016 методом ІФА. За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській області (117) та в місті Києві (114).

МОЗ закликає дотримуватись епідеміологічних рекомендацій: носити маску, користуватись антисептиком та не порушувати соціальної дистанції, адже це напряму впливає на ризик інфікування COVID-19. Останнім часом навантаження на гарячу лінію МОЗ дуже велике: тільки за червень було близько 75 тисяч звернень. Зараз МОЗ максимально вдосконалює гарячу лінію і збільшує кількість персоналу call-центру, аби користуватися нею було максимально зручно для населення.

На сьогодні МОЗ прийнято чіткий механізм здійснення безкоштовних тестувань на коронавірус. Безкоштовно тестуються:

  • всі люди, які мають ознаки коронавірусної хвороби;
  • люди, які перебували у контакті з особами, хворими на коронавірус;
  • люди, які потребують планової госпіталізації;
  • медичні працівники, які працюють з хворими на COVID-19, тестуються раз на 14 днів;
  • працівники Нацполіції та Нацгвардії за визначеним переліком тестуються раз на 30 днів.

До новоствореної медичної ради ввійшли провідні спеціалісти країни, які ставлять собі за мету розв’язання нагальних проблем у медичній сфері, розвиток та підвищення стандартів якості медичної допомоги. Одне з проблемних неузгоджених питань наразі — це зменшення з 18 до 16 років віку дітей у Законі про програму державних фінансових гарантій в медицині. Закон потребує вдосконалення, тому нині МОЗ працює над змінами, які необхідно в цей закон внести.

Препарат «Ремдесивір» одразу був включений українськими лікарями до протоколу лікування коронавірусної хвороби. Цей лікарський засіб не був доступний, але нині МОЗ веде переговори з американською компанією-виробником і розраховує на поставки його в Україну. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

(Visited 199 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site