В УКРАЇНІ ІЗ ПОНАД 4 ТИСЯЧ АПАРАТІВ ШВЛ СЬОГОДНІ ЗАДІЯНО ЛИШЕ 372

У медичних закладах України є понад 4 тисячі апаратів штучної вентиляції легенів, готових до надання медичної допомоги. З них наразі задіяні 372, тобто менш ніж 10% від загальної кількості. Про це повідомила заступниця Міністра охорони здоров’я Світлана Шаталова.

Вона також додала, що 30 вересня державне підприємство «Медичні закупівлі України» підписало договір щодо придбання 100 апаратів штучної вентиляції легень. Другий договір на ще 100 одиниць було погоджено МОЗ України 5 жовтня. Наразі з кінця жовтня «Медичні закупівлі України» планує розпочати поставку обладнання.

Як розповіла виконувачка обов’язків директора Департамент Охорони здоров’я Чернівецької ОДА Марія Поліщук, у лікарнях області, які надають медичну допомогу хворим із COVID-19, є 151 апарат ШВЛ, із них для пацієнтів, станом на 8 жовтня, використовують 3 апарати, тобто менше, ніж 2%.

Крім того, 157 недужих перебувають на кисневій терапії, отримуючи кисень централізовано або ж із концентраторів. У госпітальних базах області наразі є ще 269 вільних точок доступу до кисню.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.

(Visited 10 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site