ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ: БЛАГОДІЙНИКИ НАВІДАЛИСЯ ДО ДІТЕЙ У ВІДДІЛЕННЯ ОНКОГЕМАТОЛОГІЇ

У День захисту дітей волонтери благодійного фонду «Великі серця» та небайдужі чернівчани навідалися до діток у відділення онкогематології, щоб привітати їх зі святом.

«У нас зараз на обліку перебувають 174 дитини у відділенні, на хіміотерапевтичному лікуванні – 14 дітей. Немає надходження всіх тих необхідних лікарських засобів, що мають застосовуватися при використанні тих чи інших протоколів. Загалом всі діти отримують лікування: нікому не затримано хіміотерапевтичне лікування, нікого не залишено без уваги», – розповідає лікарка онкогематологічного відділення Оксана Кухта.

До акції долучилися також небайдужі чернівчани. Волонтерка Яна Брус зазначає, що вже вдруге разом із небайдужими чернівчанами долучається до проведення акції:

«Не вперше ми проводимо таку акцію саме у онкогематології дитячій. До Дня захисту дітей уже декілька років зі своїми друзями та волонтерами ми приєднуємося до того, щоб зробити приємно менш захищеним діткам, ніж у наших сім’ях. Сьогодні ми привезли 5 пульсоксиметрів для відділення, тому що знали, що в цьому є потреба. Також зробили невеличкі подаруночки для кожної дитини, яка сьогодні день перебуває на стаціонарному лікування. В нашому місті дуже багато таких чуйних людей, з великим серцем, які завжди готові допомогти, долучитися до такої події».

Підтримали благодійну акцію і працівники військової прокуратури Чернівецького гарнізону.

«Ми колективом військової прокуратури Чернівецького гарнізону зібрали кошти та підготували подаруночки кожному з діток: дівчаткам окремо, хлопчикам окремо. Хочемо разом принести радість діткам в такий важкий для них період життя», – додав в.о. заступника військового прокурора Чернівецького гарнізону капітан юстиції Владислав Беженар.

Особливими подарунками стали чашки, блокноти, ручки з мотивуючими хештегами #відважний та #відважна.

(Visited 327 times, 1 visits today)

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site