ДЛЯ БУКОВИНКИ, ЯКА ОБІКРАЛА СУСІДКУ ПО ПАЛАТІ, ОБРАНО МІРУ ПОКАРАННЯ

Усе почалося з того, що 16-річну Ганну Крицьку, яку раніше рідний батько облив бензином та підпалив, госпіталізували до опікового відділення. Їй допомагали місцеві волонтери. На її лікування було зібрано понад 20 гривень. Частину зібраних коштів вона тримала біля себе у палаті.

Згодом, ще 26 січня, до поліції надійшло звернення про крадіжку грошей з палати потерпілої. Зникло 14 тисяч гривень. Під час розслідування було встановлено, що злочин вчинила 19-рісна мешканка Глибоцького району, яка до того лежала разом з Ганною в одній палаті.

Дівчину затримали. Вона відразу повернула більшу частину вкрадених коштів і пообіцяла, що найближчим часом поверне решту. Наразі за скоєний злочин 19-річній дівчині судом обрано міру покарання. Про це повідомляє пресслужба Прокуратури в Чернівецькій області.

Правопорушниця івдразу зізналася у скоєнні злочину, віддала потерпілій кошти, тому вони уклали угоду про примирення.

Переконавшись у добровільності укладення сторонами угоди та перевіривши її на відповідність вимогам кримінального процесуального законодавства, суд затвердив угоду про примирення та призначив дівчині покарання у виді штрафу у розмірі 850 грн.

(Visited 106 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site