ДЛЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЛІКАРНІ №1 ЗАКУПЛЯТЬ 2000 ЗАХИСНИХ КОСТЮМІВ

На закупівлю 2000 захисних комбінезонів з капюшоном  та водостійким  покриттям для медперсоналу міської лікарні №1, яка  приймає хворих на коронавірус, з міського бюджету спрямовано  984 тисячі гривень. Рішення  про перерозподіл коштів  на закуплю комбінезонів  прийняв 25 березня  виконавчий комітет.

У міській лікарні для прийняття хворих на коронавірус  підготовлено 50 місць, ще 50 місць є в резерві. Станом на 25 березня в міській лікарні №1 вже є 300 комплектів індивідуального захисту, 135 комплектів спецодягу, 1000 пар захисних високих рукавиць, 900 пар нітрилових рукавиць, 4 багаторазових біокостюми  підвищеного захисту, 1050 респіраторів,  працює 7 апаратів ШВЛ, є 27  точок подачі кисню,  інше  необхідне обладнання, створено запас ліків та деззасобів.

Перший хворий з підозрою на коронавірус у міську лікарню №1  поступив 23 березня. Про це повідомляє пресслужба Черінвецької міської ради.

Варто зазначити, що два дні тому, 23 березня, Чернівецька міська лікарня №1 тільки розпочала прийом хворих з підозрою на коронавірус. Ця лікарня була перепрофільована на госпітальну базу для хворих на COVID-19, вона не є класичним інфекційним стаціонаром. Наразі режим роботи медичної установи змінено. Про це повідомили в управлінні забезпечення медичного обслуговування Чернівецької міської ради.

Територію медичної установи умовно поділили на червону, жовту та зелену зони. В одній – прийматимуть містян з підозрою на коронавірус, в іншій – хворих з середніми та важкими формами пневмонії. «Зелена» зона буде використовуватись для медперсоналу. Також медики лікарні готові приймати і вагітних, в яких є підозра на коронавірус.

Головний лікар міської лікарні №1 Анатолій Петричук поінформував про те, що штат лікарні збільшили на двох лікарів-інфекціоністів.  На сьогодні  у лікарні є 50 місць для прийому хворих на COVID-19, 7 апаратів штучної вентиляції легень та обладнання з моніторами для пацієнтів. Також, в разі потреби, зможуть залучити додатково два апарати з приватних клінік.

Найближчим часом для лікарні №1 планується закупити ще 11 апаратів штучної вентиляції легень.  Крім того, міська лікарня №1 має централізовану подачу кисню, також замовлена автономна киснева станція. Як зазначили в управлінні забезпечення медичного обслуговування Чернівецької міської ради, міська лікарня №1  наразі перепрофільована на госпітальну базу для хворих на COVID-19 і прийматиме лише жителів міста Чернівці.

(Visited 79 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site