ЕКС-ДИРЕКТОР АЕРОПОРТУ “ЧЕРНІВЦІ” ЗАЯВИВ, ЩО ЙОГО ПОБИЛИ БІЙЦІ “ТИГРУ”. ХТО ВИНЕН?

Конфлікт між директором аеропорту «Чернівці» Ігорем Кірєєвим та бійцями спецпідрозділу “ТИГР” стався на вулиці Небесної Сотні. Про це Кірєєв написав на своїй сторінці у фейсбуці.

За його словами, розмова між ним та співвласником будівлі Олександром Тимко завершилася втручанням 5-ох бійців охоронної фірми «Тигр». Штовханина переросла у бійку.

“Причиною нападу стали мої законні заперечення проти самовільної забудови верхнього ярусу над моїм приміщенням. Зрозуміло, що просто так їм це з рук не зійде. Питання одне: відколи в нашому спокійному і доброзичливому місті проблеми вирішуються через рейдерство і приватні формування? І чому з недавніх пір підприємці повинні в кулачному бою відстоювати своє законне право на цілісність своєї ж власності?”, – написав у фейсбуці Ігор Кірєєв та прикріпив фото після конфлікту.

ФОТО: ІГОР КИРЄЄВ, ФБ

Свою позицію пізніше у фейсбуці опублікувало і керівництво спецпідрозділу “ТИГР”.

З приводу цього інциденту хочемо написати офіційну позицію підрозділу “ТИГР”.Між підрозділом “ТИГР” та власником приміщення Тимком Олександром було укладено договір про надання послуг фізичної охорони приміщення на вулиці Небесної Сотні, 14 а. Відповідно два охоронці знаходились біля входу в приміщення та забезпечували охорону. Близько обіду між Олександром Тимком та Ігорем Кирєєвим (який також називає себе власником майна, проте відповідних документів він охоронцям не пред’являв) виникла словесна суперечка, яка згодом переросла в бійку. Треба зазначити, що громадянин Кирєєв прийшов не один (разом з ним було 12 невідомих молодиків міцної статури). Коли суперечка загострилася і переросла у фізичне протистояння охоронці “ТИГР” втрутилися, щоб розборонити чоловіків. До речі, одному охоронцю завдано тілесних ушкоджень. Відео передано правоохоронцям, які поставлять крапку у цій історії… Дуже прикро, що у нашому суспільстві до сих пір існує феномен, що правий той, хто “прокукурікає” першим. Хоча насправді громадянин Кирєєв навмисно спровокував даний конфлікт, переслідуючи свої корисливі цілі без відповідних правових підстав”, – йдеться у публікації на сторінці спецпідрозділу “ТИГР”.

Останнє слово у цьому конфлікті – за правоохоронцями. Про підсумки розслідування – згодом.

(Visited 152 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site