ЗА ДОБУ НА БУКОВИНІ ЗАФІКСУВАЛИ 142 ВИПАДКИ ІНФІКУВАННЯ COVID-19

Сьогодні, 14 вересня, у Чернівецькій області було підтверджено 142 нових випадки інфікування COVID-19. Таким чином на Буковині за увесь період епідемії було зафіксовано 12394 випадків інфікування коронавірусом. Про це повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук на своїй сторінці у Фейсбуці.

“У районах, що потрапили до “червоної” зони, заклади освіти почали роботу дистанційно. Звісно, що у такій ситуації особливе навантаження лягає на батьків, які змушені не тільки допомагати дитині оволодіти навчальним матеріалом, але й бути також помічниками, асистентами і для вчителя, і для свого школяра. Тому маю єдине прохання – зрозуміти, що після такого ліберального літнього періоду, нам зараз, у час осінньо-зимовий, потрібно стати дуже відповідальними у своїй поведінці. Це означає мінімізувати соціальні контакти, щоб зробити можливим якнайшвидше повернення наших дітей в усіх районах і громадах Чернівецької області до школи, до стаціонарного навчання”, — написав посадовець.

Чернівецький лабораторний центр за добу дослідив 658 зразки. Також за попередню добу 64 буковинці здолали коронавірус. Усього на Буковині від цього вірусу одужали 7250 пацієнти.

Читайте також: на Буковині відкриють ще дві госпітальні бази для хворих на коронавірус.

(Visited 122 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site