ЗА ПЕРЕБУВАННЯ У ЗАКЛАДАХ І ТРАНСПОРТІ БЕЗ МАСКИ ШТРАФУВАТИМУТЬ ПО-НОВОМУ

У березні Верховна Рада передбачила відповідальність за порушення правил карантину. Стаття 44-3 КУпАП “Порушення правил карантину людей” передбачає штраф у розмірі 17-34 тисяч гривень або 34-170 тисяч гривень для посадовців за недотримання карантину людей. Стаття 325 КК України “Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним інфекційним хворобам та масовим отруєнням ” передбачає 17-51 тисяч гривень штрафу, або до 6 місяців арешту, або обмеження/позбавлення волі до 3-х чи навіть 5-8 років.

Кабмін підготував проект закону про штрафи і для фізичних, і для юридичних осіб, яким пропонує посилити адміністративну відповідальність власників громадських установі і закладів, а також маршруток за недотримання маскового режиму відвідувачами й пасажирами.

Уряд пропонує встановити спеціальну відповідальність за неносіння масок громадянами України, вона буде передбачена у Кодексі України про адміністративні правопорушення. Окремо також йде мова про відповідальність юридичних осіб: власників будинків, споруд і громадського транспорту під час перебування громадян, які зобов’язані пропускати громадян у вказані приміщення лише за наявності масок.

Для фізичних осіб пропонується встановити штраф у розмірі 170-255 гривень, а для юросіб – від 3400 до 5100 гривень. Таким чином штраф для громадян значно зменшується, оскільки раніше відсутність маски могло спричинити штраф у розмірі 17 000 гривень.

(Visited 71 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site