“ЗА ПЕРІОД КАРАНТИНУ 4 ТИСЯЧІ БУКОВИНСЬКИХ РОДИН ОТРИМАЛИ 37 МЛН ГРН ДОПОМОГИ”, — СЕРГІЙ ОСАЧУК

Держава усіляко підтримує буковинців у період карантинних обмежень. Так, понад 4 тисячі родин, що змушені були залишатися вдома з дітьми та не могли працювати, отримали 37 мільйонів гривень допомоги. Про це розповів голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук під час брифінгу.

Окрім цього, Уряд підтримав також приватних підприємців, які призупинили роботу. Так, на Буковині 10 тисячам фізичним особам-підприємцям та понад 600 підприємствам малого та середнього бізнесу виплатили 115 мільйонів гривень компенсації.

“Але найбільше коштів через НСЗУ Національна служба здоров’я України отримали наші лікарні, їм було виділено 242 мільйони гривень. Таких грошей ці заклади не бачили роками, це потужний фінансовий ресурс, і тепер відповідальність за його використання лежить на генеральних директорах, управлінцях медичних установ”, – зазначив Сергій Осачук.

162 мільйони гривень із вказаної суми витратили на оплату 300% надбавки лікарям та медичним працівникам, які доглядають за хворими на COVID-19.

Сергій Осачук також наголосив, що вихід районів Чернівецької області із “червоної” зони – це спільна відповідальність і робота влади та громадян. Він учергове закликав буковинців не легковажити власною безпекою та дотримуватися карантинних обмежень.

Читайте також: на Буковині померли 4 хворих на коронавірус буковинці.

(Visited 672 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site