ЗМІНИ З 1 ЛИСТОПАДА: ЗДОРОЖЧАННЯ ГАЗУ, НОВАЦІЇ НА ДОРОГАХ ТА КУРС ДОЛАРА

У листопаді в Україні здорожчає газ для населення, а на дорогах почнуть з’являтися нові обмежувачі швидкості.

Що зміниться в Україні з 1 листопада 2020 року і протягом місяця – читайте далі у матеріалі від “ФАКТИ ICTV”.

Карантин

В Україні можуть посилити карантинні правила. Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що за 15 тис. нових випадків захворювання Covid-19 у країні можуть переглянути карантинні обмеження.

У жовтні щодобовий приріст нових випадків коронавірусу максимально піднімався до рівня 8 752, але в листопаді ситуація може погіршитися.

Вибори

У листопаді може відбутися другий тур місцевих виборів. Відповідно до Виборчого кодексу, до 6 листопада ЦВК повинна встановити результати голосування, яке було проведено 25 жовтня.

У великих містах із населенням понад 75 тис. осіб, де жоден із кандидатів у мери не набрав більше 50% голосів, протягом трьох тижнів має відбутися другий тур виборів.

Водночас у ЦВК не виключають, що другий тур виборів може відбутися не в листопаді, а в грудні через можливе оскарження результатів.

Зміни з 1 листопада: здорожчання газу, новації на дорогах та курс долара

Тарифи

В Україні зросте ціна газу для населення. У листопаді 2020 року Нафтогаз встановив ціну на газ для населення на рівні 6,33 грн/куб. м. з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставлення).

У порівнянні з жовтнем вартість блакитного палива зросла майже на 35%.

Зростання ціни газу пов’язане з опалювальним сезоном.

Ті, хто підключив тариф Річний у попередні місяці, продовжать платити за газ за вартістю того періоду.

Зміни з 1 листопада: здорожчання газу, новації на дорогах та курс долара

Зросте тариф на передачу електроенергії для бізнесу і промисловості. 7 жовтня відбулося засідання НКРЕКУ, на якому було ухвалено рішення підвищити тариф на передачу електроенергії на 30%.

Курс долара

У листопаді ситуація на валютному ринку України залишатиметься напруженою, розповів інвестиційний аналітик Європейського аналiтичного центру Вадим Бардась.

За його словами, курс долара у листопаді коливатиметься в межах 28-29 грн.

Зміни з 1 листопада: здорожчання газу, новації на дорогах та курс долара

Канікули

2 листопада для школярів закінчаться канікули. Навчальний процес у школах має відновитися в понеділок, але не всі українські школярі сядуть за парти.

Залежно від епідемічної ситуації в регіоні, місцева влада ухвалюватиме рішення про форму навчання.

Зміни з 1 листопада: здорожчання газу, новації на дорогах та курс долара

Зміни на дорогах

В Україні на дорогах посилять заходи безпеки. З 1 листопада крім лежачих поліцейських на дорогах країни почнуть використовувати острівці безпеки, бордюрні розширення, чокери і розділові смуги.

Новими засобами заспокоєння руху шляхи будуть обладнуватися під час ремонту або модернізації, а також під час будівництва та реконструкції.

Укрпошта

З 1 листопада 250 найбільш завантажених відділень Укрпошти працюватимуть без вихідних. За словами глави Мінінфраструктури Владислава Криклія, це дозволить розширити можливості для обслуговування клієнтів і зменшити черги у відділеннях, що актуально в зв’язку з пандемією коронавірусу.

ФотоDreamstime

(Visited 81 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site