З’ЯВИЛАСЬ ІНТЕРАКТИВНА КАРТА МІСЦЬ ДЛЯ ПІКНІКІВ У ЛІСАХ БУКОВИНИ

На території держлісфонду Буковини нині налічується 109 рекреаційних місць. Для їх облаштування лісівники позначили такі урочища та галявини, які місцеві мешканці та заїжджі найчастіше обирають для вікендів. Про це повідомляє пресслужба Чернівецького ОУЛМГ.

Найбільше відпочинкових зон створено  у Сторожинецькому лісгоспі – 25, Сокирянському – 24 та Берегометському лісомисливському господарстві – 15. З початку року лісівники привели до ладу ще 5 рекреаційних місць. Всього лісгоспи інвестували у будівництво нових, відновлення існуючих відпочинкових зон, майже пів мільйона гривень.

“На Буковині прекрасні ліси, полонини, луки, екологічні стежки, грибні та ягідні місцини. У нас великий потенціал для розвитку зеленого туризму, відтак цьому напрямку ми приділяємо велику увагу. Щороку відкриваємо нові рекреаційні пункти, розроблюємо туристичні маршрути. У гірській місцевості у нас діє мережа мисливських будиночків, де можуть відпочити всі бажаючі. Лісівники люблять свою роботу і вміють організувати відпочинок на вищому рівні. Проте не всім відомо про їх існування. Відтак нами розроблено інтерактивну карту, де будуть відмічені всі відпочинкові лісові комплекси Буковини”, — розповів начальник Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василь Гончар.

Чернівецьке обласне управління лісового і мисливського господарства спільно з фахівцями з ЧНУ розробило інтерактивну карту пікнік-локацій в лісах області. На ній позначені місця, облаштовані для відпочинку, з фотографіями та описом.

Рекреаційні майданчики, позначені на інтерактивній карті, обладнані навісами, столами, альтанками, смітниками, місцем для розведення вогнища та розташування наметів тощо. Крім того, один з розділів цієї карти містить опис природньо-заповідного фонду краю.

З інтерактивною картою можливо ознайомитись за ПОСИЛАННЯМ.  

Читайте також: двоє чернівчан заблукали у горах.

(Visited 81 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site