З 1 ВЕРЕСНЯ ЗАМІСТЬ “БЕБІ-БОКСІВ” НА НОВОНАРОДЖЕНИХ ДІТЕЙ ВИДАВАТИМУТЬ ГРОШОВІ ВИПЛАТИ

Кабінетом Міністрів України 29 липня 2020 р. прийнято рішення щодо реалізації пілотного проєкту “Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка” у період з 1 вересня 2020 року по 31 грудня 2021 року. Відповідно до умов проєкту запроваджується цільова грошова компенсаційна виплата замість отримання «бебі-боксів» у розмірі 5 тис. грн. на кожну новонароджену дитину, яка перераховуватиметься на поточний рахунок відкритий в акціонерному товаристві “Комерційний банк “Приватбанк”.

Після отримання спеціальної соціальної картки  з банківської установи необхідно звернутися в управління соціального захисту населення за місцем проживання (реєстрації) протягом 12 місяців з дати народження дитини з такими документами:

  1. копією свідоцтва про народження дитини;
  2. копією паспорта заявника (посвідчення на постійне місце проживання, тощо);
  3. копією реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  4. довідкою з пологового будинку про неотримання «бебі-боксу» в разі народження дитини у 2020 році.

Вказані документи разом із заявою (у довільній формі) можна надіслати поштою або в електронному вигляді. Окрім того, у зв’язку із введенням карантину, документи можна залишити у скриньці для документів, розміщених при вході в приміщення управлінь соціального захисту населення департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради.

Варто зазначити, що батьки не зможуть отримати цю компенсацію у готівковій формі. Вони зможуть у безготівковій формі самостійно витрачати кошти протягом року для придбання визначених дитячих товарів у визначених закладах торгівлі або через інтернет-магазини, які долучаться до реалізації цього проєкту.

(Visited 1253 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site