З 1 ВЕРЕСНЯ ПРИПИНЯЄТЬСЯ ВИПЛАТА НА ДІТЕЙ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ-ПІДПРИЄМЦЯМ

Як повідомили у департаменті праці та соціального захисту населення, з 1 серпня 2020 року набрала чинність постанова Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби  COVID-19 , спричиненої  коронавірусом SARS-COV-2”, відповідно до якої втратили чинність пункти 1 та 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 329 “Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми”.    

Тому виплата допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, за рахунок коштів з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричинена коронавірусом SARS-COV-2, та її наслідками, буде проводитись по серпень 2020 року включно.

Станом на 3 серпня 2020 року департаментом праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради допомогу на дітей віком до 10 років призначено 1784 фізичним особам-підприємцям.

(Visited 190 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site