З 10 ЧЕРВНЯ В УКРАЇНІ СТАРТУЄ НАСТУПНИЙ ЕТАП ПОМ’ЯКШЕННЯ КАРАНТИНУ

В Україні за минулу добу зафіксовано 463 нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 32 у дітей та 51 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 92 особи. Кількість осіб, які одужали за добу, – 141, померли 9 осіб. За останню добу проведено 7647 тестувань, з яких 6569 методом ПЛР, 1078 методом ІФА. За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано в місті Києві (72), Закарпатській (64), Чернівецькій (59) та Львівській (41) областях.

Добір кандидатів на посаду голови Національної служби здоров‘я України завершено. МОЗ провів співбесіди з усіма охочими і дякує всім, хто подав свої документи і взяв участь у співбесідах. Міністр визначився з кандидатурою претендента, дані цієї людини буде передано в КМУ, і після всіх погоджувальних процедур ця особа може бути призначена на посаду. На офіційному ютуб-каналі НАДС, як і передбачено законодавством, викладені записи всіх співбесід з усіма кандидатами.

Людина, яка прибуває в Україну, має пройти самоізоляцію вдома, встановивши на телефон додаток “Дій вдома”. Якщо такої можливості немає, то ця людина має пройти обсервацію у визначених для неї місцях.

З 10 червня передбачено наступний етап пом’якшення карантину, який включає діяльність баз відпочинку (окрім дитячих таборів). Якщо епідеміологічна ситуація буде сприятливою, то МОЗ дозволить перехід на цей етап, зокрема і в Київській області. Про це сьогодні, 8 червня, під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

(Visited 321 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site