КЕРІВНИКА ОДНОГО ІЗ ДЕПАРТАМЕНТІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОДА ЗАТРИМАЛИ НА ХАБАРІ

На початку травня цього року співробітники Департаменту стратегічних розслідувань національної поліції Чернівецької області отримали оперативну інформацію про керівника одного із департаментів Чернівецької ОДА, якого згодом затримали під час отримання хабаря у розмірі 800 доларів. Про це сьогодні, 30 липня, під час термінового брифінгу повідомили голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук та начальник управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області Володимир Романіка.

“Він вимагав неправомірну вигоду у розмірі 10% від суми укладених договорів. Було проведено відповіні оперативні роботи, у результаті яких отриману інформацію було підтверджено. Звернення до правоохоронних органів добровільно написав приватний підприємець. На підставі зібраних матеріалів у ДБР було зареєстровано кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 ККУ (вимагання і одержання службовою особою неправомірної вигоди). Учора, 29 липня, керівника одного з департаментів Чернівецької ОДА затримали безпосередньо під час отримання неправомірної вигоди в  сумі 800 доларів, хоча планував отримати 1000 доларів”, — розповів Володимир Романіка.

Наразі проводяться додаткові слідчі дії, у зв’язку із чим більш детальну інформацію начальник управління стратегічних розслідувань надати не може. Затриманий перебуває у ізоляторі тимчасового тримання. Найближчим часом йому буде оголошено про підозру і обрано міру запобіжного заходу.

“Кожен, хто буде нехтувати цим найціннішим скарбом — довірою людей, буде обов’язково відповідати перед законом”, — наголосив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

(Visited 22 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site