КОРОНАВІРУС ВЖЕ В УКРАЇНІ: ПЕРШИЙ ВИПАДОК ОФІЦІЙНО ЗАРЕЄСТРОВАНО У ЧЕРНІВЦЯХ (ОНОВЛЕНО)

В Україні зареєстрували перший випадок коронавірусної хвороби COVID-19 у жителя Чернівецької області. Про це на брифінгу у вівторок оголосив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“Учора я говорив, що в нас було чотири випадки підозри. Сьогодні підозра підтвердилася в однієї людини. Всі матеріали і зразки передані в вірусологічну лабораторію Всесвітньої організації охорони здоров’я. Але випадок зареєстрований в Україні, і ми почали працювати з контактними особами. Контактних осіб небагато, всі вони відомі місцевим епідеміологам”, – сказав Ляшко.

За його словами, хворий повернувся із закордонної поїздки в Італію.

“Сім’я – це були чоловік і жінка – самоізолювалися. І буквально через два дні після самоізоляції у людини з’явилися симптоми, які свідчили про коронавірусну інфекцію. Він за пам’яткою самоізоляції звернувся по консультацію до сімейного лікаря. 29 лютого пізно вночі з’явилися симптоми, які вимагали додаткової консультації в інфекційній лікарні. Викликали швидку допомогу і хворого доставили в госпітальну базу, яка була визначена наказом управління охорони здоров’я Чернівецької області”, – повідомив Ляшко.

1 березня чоловіка перевірили на грип, тести виявилися негативними. У його дружини хвороби поки що немає. За словами Ляшка, нічого страшного не сталося, медична система виявилася готова до першого випадку коронавірусної хвороби і працює в штатному режимі.

“Ми перебуваємо в тій самій фазі розвитку епідемії, коли в нас реєструються поодинокі випадки “привезеної” коронаінфекції”, – сказав заступник міністра.

(Visited 174 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site