КОРОНАВІРУС У ЧЕРНІВЦЯХ: АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

За останню добу до лікарні з підозрою на коронавірус звернулися 7 осіб, з них 5 госпіталізовано, 2 направлено на амбулаторне лікування. Виписано уже 8 пацієнтів.

Було отримано позитивні результати при обстеженні на COVID-19 у 10 осіб. Двічі негативний отримали у 7 випадках. Один негативний отримано у 15 випадках. Наразі очікуються результати обстеження 11 осіб. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Також отримано другий негативний результат обстеження дружини пацієнта з першим підтвердженим випадком. Будь-яких клінічних симптомів у жінки з дня останнього контакту до цього часу не було. Термін її ізоляції завершився.

Нагадаємо, що у Чернівецькій області 17 березня офіційно підтверджено ще 6 випадків зараження коронавірусом. 5 із них контактували з особою, у якої раніше виявили COVID-19.

П’ятеро недужих перебувають у обласній дитячій лікарні. Їхній стан – середньої складності. Це діти та їхні матері, вони почуваються добре, не мають лихоманки та пневмонії, отримують симптоматичне лікування.

– Загалом із 10 осіб, у яких діагностовано сьогодні вірус, 7 є контактними. Це означає, що наші епідеміологи, інфекціоністи та сімейні лікарі працюють на упередження ситуації. Ми не чекаємо, доки з’являться ознаки захворювання, а одразу або самоізолюємо контактних осіб, або госпіталізуємо. Тому хочу подякувати медикам, які діють злагоджено та відповідно до настанов Всесвітньої організації охорони здоров’я, – зазначила заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак.

Окрім того, наразі у самоізоляції перебувають 15 співробітників правоохоронних органів через те, що один із них контактував з особою, хворою на коронавірус. Про це заявив заступник глави МВС Антон Геращенко.

(Visited 228 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site