ЛІКАРНЯМ БУКОВИНИ БЛАГОДІЙНИКИ ПОДАРУВАЛИ 14 АПАРАТІВ ШВЛ

За час боротьби із коронавірусом для медичних закладів Буковини за кошти місцевих бюджетів придбано 4 апарати штучної вентиляції легень – три високого класу та один середнього. На це обладнання витратили близько 1,6 мільйона гривень, розповів у відеозверненні голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук. Купили також 34 кисневих концентратори на суму близько 1,3 мільйона гривень. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Лікарням, котрі надають допомогу хворим на коронавірус пацієнтам, благодійники подарували 14 апаратів ШВЛ – 6 високого та 8 середнього класу. Загальна вартість їх складає понад 5 мільйонів гривень. Доброчинці також придбали та передали лікарням 11 кисневих концентраторів.

Крім того, аби підсилити госпітальну базу обласної лікарні, сюди перевезли 4 концентратори з інших медичних закладів – один із протитуберкульозного та три з онкологічного диспансеру.

Також Вижницька та Красноїльська ОТГ передали для тимчасового користування 2 кисневих концентратори Сторожинецькій центральній районній лікарні.

(Visited 17 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site