ЛІНА КОСТЕНКО СВЯТКУЄ 90-РІЧЧЯ: СІМ ПОТУЖНИХ ЦИТАТ ПИСЬМЕННИЦІ, НАПОВНЕНИХ МУДРІСТЮ ТА СИЛОЮ

Сьогодні, 19 березня, одна з найвідоміших українських письменниць сучасності святкує свій 90-й день народження.

Безумовний класик, чиї твори давно увійшли до навчальних програм, стали піснями, символами, чиї книги очікують як найбажаніший подарунок. Принципова, вимоглива, горда й безкомпромісна. Усе це про поетесу епохи – Ліну Костенко! Її вірші й гострі цитати завжди актуальні, доречні й торкаються душі.

Надихайтесь висловами геніальної українки, які змушують замислитися над вічними темами й точно не залишать вас байдужими!

1. «Скільки років кохаю, а закохуюсь в тебе щодня»

2. «Важко любити розумну жінку. Завжди боїшся впасти в її очах. Жінка втрачає на інтелекті, лише коли закохана. Так що бажано стабільно підтримувати в ній цей стан»

3. «Манія величі – це хвороба. Комплекс меншовартості – теж хвороба. Тільки ще гірша. Бо від манії величі станеш іспанським королем, як Поприщін У Гоголя. А від комплексу меншовартості відчуваєш себе комахою і побіжиш по стіні, як Грегор у Кафки»

4. «І все на світі треба пережити, бо кожен фініш — це по суті старт. І наперед не треба ворожити, і за минулим плакати не варт…»

5. «Я не люблю нещасних. Я щаслива. Моя свобода завжди при мені»

6. «Нам треба жити кожним днем.

Не ждать омріяної дати.

Горіть сьогоднішнім вогнем,

Бо «потім» може й не настати»

7. «Краса – і тільки, трішечки краси,
душі нічого більше не потрібно»

Нагадаємо, що минулого року до дня народження Ліни Костенко, українська письменниця Ірина Мороз започаткувала флешмоб, завданням якого було прочитати улюблений вірш поетеси і поширити у мережу під хештегом  #вітаю_ліну_костенко . Цьогоріч, прихильники творчості Костенко відродили флешмоб і продовжують публікувати свої відео за хештегом #вітаю_ліну_костенко90

Юлія Атаманюк

(Visited 28 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site