ЛІТЕРАТУРНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО

Онлайн-проєкт «Літкур’єр: читання уголос» продовжено! Що робити довгими, квітневими вечорами сидячи вдома? Звісно ж, запасатись хорошим вином, зручно вмощуватись на дивані й вмикати онлайн-читання сучасних українських авторів.

Раніше, Форум видавців анонсував літературні читання з 21 березня по 2 квітня, але цього виявилось замало. Словом, команда BookForum не може залишити вас без якісної літератури і продовжує літературний проєкт до 24 квітня!

Така ідея допоможе усім охочим почуватися причетними і бути присутніми на «Читанні уголос» без порушення правил карантину.

У квітні будемо насолоджуватись поезією Галини Крук та Катерини Калитко, познайомимось ближче із кінорежисеркою Іриною Цілик, читатимемо прозу Наталки Сняданко, слухатимемо історії про мандри та книги від Макса Кідрука, святкуватимемо день народження літературного угруповання «Бу-Ба-Бу» з Юрієм Андруховичем та Олександром Ірванцем, послухаємо есеї від Олександра Михеда, дізнаємось декілька секретів про нову книгу Володимира Арєнєва, а завершить карантинні читання поетка Маріанна Кіяновська.

Новий сезон «Літкур’єру» розпочне Любко Дереш 2 квітня. Його читання відбудуться о 20:30 на сторінці Форуму видавців у Facebook.

За традицією, напередодні читань улюбленого автора, усі охочі можуть залишати питання, а які він/вона відповідатимуть під час онлайн-трансляції. Плануйте свої карантинні будні правильно й продуктивно! Повний розклад читань тут:

(Visited 29 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site