НА БУКОВИНСЬКОМУ КОРДОНІ ЗАТРИМАЛИ КОНТРАБАНДУ ВАРТІСТЮ БЛИЗЬКО 150 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Незаконному переміщенню тютюнової контрабанди через українсько-румунський кордон запобігли сьогодні, 1 серпня, на світанку офіцери відділу внутрішньої та власної безпеки спільно зі стражами кордону відділу «Селятин» Чернівецького загону. Так, у ході реалізації випереджувальної інформації, перевіряючи вказаний напрямок, охоронці кордону виявив за 100 метрів від загороджувального паркану групу осіб з пакунками, що подолали загорожу та річку Сучаву.

Зрозумівши, що їх викрито, контрабандисти, проігнорувавши законні вимоги та попереджувальні постріли прикордонників, покидали свої ноші та вдалися до втечі. Як з’ясувалося згодом, чоловіки намагалися переправити до Румунії 3000 пачок сигарет марки «Marlboro». Зважаючи на ринкову вартість тютюнових виробів втрати пачкарів становлять понад 150 тисяч гривень.

Тютюнові вироби доставили до прикордонного підрозділу, їх незабаром буде передано співробітникам ГУ ДФС в Чернівецькій області. Про це повідомляє пресслужба Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Читайте також: у Хотині чоловік через ревнощі зарізав дружину.

(Visited 213 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site