НА БУКОВИНІ ВИЗНАЧАТЬ НАЙКРАЩЕ СЕЛО ТА НАЙУСПІШНІШУ ГРОМАДУ

До дня Незалежності та 80-річчя утворення області Чернівецька ОДА організувала два конкурси – «Найкраще село Буковини» та «Успішна громада Буковини». Аби поборотися за ці звання, учасники у двохвилинному ролику мають показати, чим славне їхнє село чи громада, похвалитися доглянутими об’єктами інфраструктури, культурними надбаннями, визначними місцями та туристичними родзинками, й відправити відзнятий матеріал на пошту tvoyabukovyna@gmail.com до 15 серпня.

«Визначити успішну громаду та найкраще село Буковини – це ідея голови Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука, яку ми плануємо надалі втілювати у реальність кожного року. Мета цих конкурсів – підтримати регіони області, активізувати та об’єднати людей спільною метою. 15 громад вже надіслали нам свої відеоролики. Всі вони різні. Кожна робота – цікава, особлива та неповторна. Ті, хто не подався на конкурс, ще мають один день, аби активізуватися й позмагатися за звання найкращого села та найуспішнішої громади», – сказала директорка Департаменту комунікацій Чернівецької ОДА Вікторія Гатрич.

Із 16 до 22 серпня всі відеоролики будуть опубліковані на фейсбук-сторінці «Твоя Буковина». Далі ж – усе залежатиме від того, скільки вподобань наберуть відео та як їх оцінить експертна комісія.

«50% перемоги громад та сіл залежить від висновку конкурсної комісії. Ми обиратимемо переможців за такими критеріями: конкурентоспроможність, ініціативність, стан будівель та інфраструктури в регіонах, прагнення до розвитку та вдосконалення. Враховуватимемо також перемоги громад та сіл у інших конкурсах, звертатимемо увагу на те, чи застосовували вони бюджет участі та чи зберігають культурно-історичну спадщину на своїй території», – зазначила заступниця директора Департаменту регіонального розвитку Чернівецької ОДА Христина Христина Марчук

Директорка Чернівецького Центру розвитку місцевого самоврядування Тетяна Татарчук також додала, що під час оцінювання журі враховуватиме, як за останні три роки громади та села користалися можливостями, які дала їм децентралізація. Переможців конкурсів нагородять цінними призами та подарунками.

«Мета змагань – не лише обрати найкраще село та найуспішнішу громаду, а й створити умови для використання цього статусу. Кожен призер отримає пам’ятні відзнаки та тисячу буклетів із розповіддю про їхній регіон. Найкращій громаді дістанеться розробка брендбуку та комунікаційної стратегії. Це один із ефективних інструментів розвитку територій, який допоможе району залучити ще більше туристів та інвестицій», – сказав директор Агенції регіонального розвитку Чернівецької області Олексій Грушко.

Назви найкращого села та найуспішнішої громади Буковини будуть відомі вже 22 серпня. Нагороджуватимуть переможців у їхніх регіонах із 25 серпня.

(Visited 184 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site