НА БУКОВИНІ ЗАПРАЦЮВАЛА ГАРЯЧА ЛІНІЯ ДОПОМОГИ У ДИСТАНЦІЙНОМУ НАВЧАННІ

У Чернівецькій області запрацювала «гаряча лінія» для інформування учасників навчального процесу щодо дистанційного навчання у період карантину. Про це інформує пресслужба Чернівецької ОДА.

Для надання консультативної допомоги з питань організації, проведення навчальних занять у дистанційному форматі та отримання зворотного зв’язку при Департаменті освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації створена консультативно-технічна група підтримки.

У разі виникнення труднощів, скарг або пропозицій просимо звертатися за допомогою:

  • Для скарг та пропозицій – за телефоном 0372551816 або пишіть на електронну адресу distance.study.cv@gmail.com (при зверненні коротко поясніть проблему, залиште контактні дані для зворотного зв’язку: електронну адресу, телефон).
  • Технічна підтримка у застосуванні технологій дистанційного навчання – за телефоном +380955782332 або пишіть на електронну адресу nikbabii@ukr.net (при зверненні коротко опишіть проблему, залиште контактні дані для зворотного зв’язку: електронну адресу, телефон).

Нагадаємо, учора, 6 квітня, розпочала працювати Всеукраїнська школа онлайн. О 10 ранку для всіх українських школярів середніх та старших класів, а також для всіх охочих свої віртуальні двері відчинила “Всеукраїнська школа онлайн”.

“Понад 40 учителів записали для вас відеоуроки з 11 шкільних предметів та доклали всіх зусиль, щоб зробити їх цікавими та корисними”, — заявила Олена Зеленська і додала, що всі уроки можна буде переглянути на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у Facebook та YouTube.

(Visited 14 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site