НА БУКОВИНІ ЗАРЕЄСТРУВАЛИ 83 ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ПОРУШЕННЯ ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Правоохоронці працюють у посиленому режимі та цілодобово моніторять ситуацію щодо виборчого процесу, а також оперативно реагують на кожне повідомлення, пов’язане з порушенням виборчого законодавства. За кожним зверненням співробітники поліції проводять ретельну перевірку та приймають рішення відповідно до чинного законодавства.

Так, з початку передвиборної кампанії співробітники поліції зареєстрували 71 повідомлення з ознаками адміністративного правопорушення, ще 2 – кримінального.

На 12 осіб правоохоронці склали адміністративні протоколи за статтею 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) Кодексу України про адміністративні правопорушення. За іншими випадками незаконної агітації поліцейські проводять перевірку.

Факти кримінальних правопорушень наразі розслідують співробітники Шевченківського відділення поліції.

Слідчі поліції розпочали кримінальні провадження за ознаками частини 2 статті 160 (Підкуп виборця, учасника референдуму) та частини 2 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Читайте також: у Чернівцях шахрай видурив у жінки гроші за можливість бути кандидатом у депутати до Чернівецької міської ради.

(Visited 29 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site