НА БУКОВИНІ З ПОЧАТКУ РОКУ ПРАЦЕВЛАШТУВАЛИ 27 ІНОЗЕМЦІВ

На Буковині з початку року до служби зайнятості роботодавці подали пакети документів для працевлаштування 27 іноземців. Більшість із них прибули з Румунії – 15 осіб, Туреччини – 4 осіб, Італії – 3 осіб. Також  з Індії, Ізраїлю, Польщі, Азербайджану  та Республіки Кот-Д’Івуар.

“На період карантину служба зайнятості не припиняла прийом документів для надання дозволів на працевлаштування іноземців. За цей час роботодавці звернулися за дозволами для 13 фахівців іноземних країн. Більшість звернень роботодавців подали для працевлаштування іноземців на керівні посади”, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

На Буковині іноземці працюють генеральним, комерційним, фінансовим та виконавчими директорами підприємств, також програмістами, завідувачами господарства, механіками, операторами устаткування з переробки деревини.

У 2019 році обласна служба зайнятості видала дозволи на працевлаштування 84  іноземців, у  2018 році – 78 дозволів. Про це інформує пресслужба Чернівецької ОДА.

Довідково. Згідно чинного законодавства, для працевлаштування іноземця роботодавець має отримати дозвіл, який видає служба зайнятості. Необхідно подати заяву, копію паспорта іноземця з перекладом, кольорову фотокартку та проєкт трудового контракту. Роботодавець має встановити іноземцю заробітну плату не менше 5 мінімальних заробітних плат для іноземних найманих працівників у громадських об’єднаннях, благодійних організаціях та навчальних закладах та 10 мінімальних заробітних плат для всіх інших категорій найманих працівників.

(Visited 26 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site