НА БУКОВИНІ КОНТРАБАНДИСТИ ЗА ДОПОМОГОЮ КОНЕЙ НАМАГАЛИСЬ ПЕРЕПРАВИТИ ЦИГАРКИ ДО РУМУНІЇ

Двох коней та гору ящиків з тютюновою контрабандою виявили на Буковині прикордонники Чернівецького загону. Усьому цьому сприяла злагоджена співпраця співробітників оперативних підрозділів, відділу внутрішньої та власної безпеки й військовослужбовців відділу “Красноїльськ”. Про це повідомили у пресслужбі західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Так, учора, 15 вересня, в рамках реалізації спільних заходів щодо протидії переміщенню сигарет до Румунії, вдалося вийти на групу контрабандистів. Останні за допомогою свійських тварин підвозили ящики з сигаретами до кордону. Буквально 200 метрів правопорушникам не вистачило, щоб реалізувати свій задум. Однак, один попереджувальний постріл в повітря і пачкарі покинули свій товар разом із двома кіньми та кинулися навтьоки.

У покинутих пакунках правоохоронці виявили 9650 пачок сигарет різного найменування без акцизних марок України. За попередньою інформацією, приблизна вартість покинутого товару становить понад 330 тисяч гривень.

Наразі проводяться заходи з пошуку та затримання осіб, причетних до протиправної діяльності. Виявлені сигарети буде передано співробітникам Буковинської митниці ДФС.

Читайте також: у Чернівцях п’яний водій заїхав у огорджену стрічками яму.

(Visited 96 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site