НА БУКОВИНІ МОЖУТЬ ЗНОВУ ПОСИЛИТИ КАРАНТИН

В Україні за минулу добу зафіксовано 948 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 15 у дітей та 95 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 228 осіб. За добу одужали 402 особи, померли 24 особи. За останню добу проведено 24 569 тестувань, з яких 12 177 методом ПЛР і 12 392 методом ІФА. За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській (168) та Закарпатській (93) областях та в місті Києві (140).

Ріст захворюваності на COVID-19, який спостерігається у країні останні тижні, не пов’язаний зі збільшенням кількості тестувань. Україна справді наростила темпи тестування на коронавірус і буде надалі їх нарощувати. Однак наразі бачимо не лише збільшення кількості нових випадків коронавірусу, але й числа звернень громадян із симптомами COVID-19, показника госпіталізації і випадків пневмонії. Для прикладу, за добу виявляється від 700 до 1000 випадків пневмоній, тоді як у травні їх було 250-300. Притому зазвичай у червні кількість пневмоній знижується.

У 13 регіонах України може бути посилено карантинні обмеження через перевищення встановлених критеріїв щодо поширення коронавірусної хвороби. Це стосується, зокрема, західних областей і Києва. Рішення про посилення карантину будуть приймати регіональні комісії ТЕБ та НС на основі відповідного подання місцевих санітарних лікарів і можуть стосуватися громадського транспорту, спортивних та дошкільних закладів тощо.

МОЗ планує розширити функціонал електронної системи eHealth. Зокрема, цього року буде запроваджено електронний кабінет пацієнта, де будуть зберігатися його дані. Також планується запровадження електронних медичних виписок, як-то свідоцтва про народження, розширення електронних рецептів тощо.

Метод ПЛР-тестування є основним у діагностиці COVID-19. ІФА-тести, які показують наявність антитіл до коронавірусу, проводяться у певних випадках: зокрема, якщо людина має ознаки коронавірусної хвороби, але з тієї чи іншої причини проведення ПЛР-тестування неможливе, а також якщо двічі зроблений ПЛР-тест показав при наявній симптоматиці негативний результат.

Перевезення пасажирів у громадському транспорті можливе, лише якщо їх не більше за кількість сидячих місць. Пасажири мають бути в респіраторах або масках. Про це сьогодні, 27 червня, під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

(Visited 587 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site