НА БУКОВИНІ ПРЕДСТАВИЛИ НОВУ ОЧІЛЬНИЦЮ ОБЛАСНОЇ ПРОКУРАТУРИ

Заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца представив колективу Чернівецької обласної прокуратури та керівникам правоохоронних і судових органів регіону керівника обласної прокуратури – Ірину Кравченко. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.

Ігор Мустеца охарактеризував очільницю обласної прокуратури як фахового та принципового керівника.

“Загалом в органах прокуратури Ірина Миколаївна працює більше 19 років, а тому її професіоналізм, енергія та наполегливість без сумнівів дозволять забезпечити роботу Чернівецької обласної прокуратури на належному рівні”, – сказав посадовець.

Також заступник Генерального прокурора привітав колектив Чернівецької обласної прокуратури з успішним проходженням атестації:

“Усі, хто пройшов атестацію, зробили свій свідомий вибір самовіддано працювати в оновленій, справедливій, професійній та ефективній прокуратурі”. 

Довідково: Ірина Кравченко розпочала роботу в органах прокуратури в 2001 році. За цей час обіймала різні посади в органах прокуратури Запорізької області, прокуратури м Києва та Генеральній прокуратурі України. З січня по вересень 2020 року обіймала посаду прокурора відділу роботи з кадрами управління роботи з кадрами Департаменту кадрової роботи та державної служби Офісу Генерального прокурора.

Читайте також: на Буковині померли чотири хворих на коронавірус буковинці.

(Visited 314 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site