НА БУКОВИНІ ПІСЛЯ ТРИВАЛОЇ ПЕРЕРВИ ВІДКРИВАЮТЬ СПОРТИВНІ ШКОЛИ

Дитячо-юнацькі спортивні школи області розпочали роботу після тривалої перерви. Відкрити свої двері для вихованців вони змогли завдяки тому, що на більшості територій Буковини рівень епідемічної небезпеки змінився із “червоного” на “помаранчевий”.

Як організувати роботу в умовах адаптивного карантину та створити безпечні умови для тренувань, обговорила із керівниками спортивних шкіл заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко.

Так, Управлінню молоді та спорту Чернівецької ОДА доручено провести моніторинг діяльності ДЮСШ, спортивних клубів та гуртків і з’ясувати, чи дотримуються вони належних під час епідемії умов роботи. Окрім того, на нараді проаналізували фінансування сфери спорту цього року та обговорили можливість участі у різноманітних міжнародних проектах, які б дозволили покращити інфраструктуру галузі.

Також заплановано провести спільну нараду із фахівцями Департаменту охорони здоров’я та обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, аби врегулювати питання безкоштовної видачі необхідних спортсменам довідок. Про це повідомили у пресслужбі Чернівецької ОДА.

Читайте також: у Чернівцях проведуть місячник санітарної очистки та благоустрою міста.

(Visited 43 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site