НА БУКОВИНІ СТВОРЮЮТЬ ІННОВАЦІЙНІ МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНІ КУЛЬТУРНІ ЦЕНТРИ

Заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко побувала із робочим візитом на Сокирянщині. Разом із колегами вона ознайомилася із роботою закладів освіти, культури та спорту району.

“Приємно вражена, що у районі працюють на випередження. На рівні України лише почали діалог про створення мультифункціональних центрів, які надаватимуть культурні послуги для громади, а в Сокирянах ми вже бачимо нову надсучасну будівлю із облаштованою територією, у якій будуть розміщені головні книгозбірні, мистецькі школи, кінозали, кімнати для розвитку аматорського мистецтва, інтерактивні молодіжні та дитячі простори, мультимедійні центри, спортивні, ігрові кімнати. Сучасне технічне обладнання та інноваційні, мультимедійні технології наблизять послуги до європейських. Крім того, керівництво вже має план дій щодо завершення робіт та орієнтовну дату відкриття центру – 24 серпня 2021 року”, – поділилася враженнями заступниця голови ОДА.

Вона також зазначила, що Чернівецька область однією із перших розпочала у рамках пілотного проєкту, визначеного Міністерством культури та інформаційної політики України, роботу щодо трансформації закладів культури.

Так, Управління культури ОДА у співпраці з органами місцевого самоврядування визначить 5 об’єктів для створення інноваційних мультфункціональних центрів культурних послуг. Наразі планують облаштувати такі заклади на базі Глибоцької ОТГ, Кельменецького та Сокирянського районів.

(Visited 93 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site