НА БУКОВИНІ СУДИТИМУТЬ МАЙСТРА З ОХОРОНИ ПРИРОДИ

Чернівецькою обласною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно майстра з охорони природи Солонецького природоохоронного науково-дослідного відділення національного природного парку “Вижницький” за фактом неналежного виконання ним своїх службових обов’язків, що спричинило істотну шкоду  охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

За даними слідства, упродовж 2018-2019 років, майстер з охорони природи неналежно виконував свої службові обов’язки, не здійснював належних перевірок на ввіреному йому обході, в результаті чого допустив незаконну порубку 29 дерев різних порід. Сума збитків складає понад 176 тисяч гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, за оперативного супроводу  Управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної прокуратури.

Читайте також: на Буковині судитимуть чоловіка, який незаконно видобував гравій.

(Visited 324 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site