НА БУКОВИНІ У ДНІСТРОВСЬКОМУ ВОДОСХОВИЩІ ГИНЕ РИБА

Уражені рибини направили на дослідження в лабораторію


23 жовтня 2020 року державні інспектори Чернівецького рибоохоронного патруля під час здійснення рибоохоронного рейду на Дністровському водосховищі в адміністративних межах Сокирянського району Чернівецької області та Новоушицького району Хмельницької області було зафіксовано факт загибелі водних біоресурсів. Про це повідомляє Чернівецький рибоохоронний патруль.
Чернівецьким рибоохоронним патрулем здійснено виїзд для огляду місця події. В результаті візуального огляду вказаних районів виявлено, що у прибережній смузі водосховища спостерігається молодь окуня в снулому вигляді. 
На місце подій прибули працівники Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.
Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області було відібрано проби води для проведення детального аналізу. Уражені екземпляри риб направлено на дослідження в лабораторію. 
Про результати буде повідомлено пізніше.


Рибоохоронній патруль закликає у разі виявленні порушень природоохоронного законодавства – одразу телефонувати за номером «гарячої лінії» відомства: (066) 067-38-69.

(Visited 20 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site