НА КІЦМАНЩИНІ ЗАПРАЦЮВАЛА ТРЕТЯ ПОЛІЦЕЙСЬКА СТАНЦІЯ

Вона обслуговує майже 10 тисяч громадян, які проживають на території Неполоковецької об’єднаної територіальної громади. Завдяки спільним зусиллям поліції та місцевої влади жителі селища Неполоківці, сіл Оршівці, П‘ядиківці, Берегомет, Реваківці та Клокічка можуть почуватися більш захищеними та бути впевненими, що правоохоронці завжди поруч.

Сьогодні, 6 серпня, у селищі Неполоківці нова поліцейська станція вже почала приймати перших відвідувачів. Зі слів голови ОТГ Григорія Храпка, безпека населення та правопорядок на території громади є одним із пріоритетних завдань місцевої влади. А тому Неполоковецька селищна рада виділила поліцейським кабінет у своєму приміщенні та забезпечила умовами для несення служби.

Як зазначив т.в.о. начальника Кіцманського відділу поліції Олександр Северин, в поліцейській станції працює дільничний офіцер Денис Срібляк, до якого жителі Неполоківців та прилеглих сіл можуть тепер безпосередньо звертатися зі своїми заявами. Для оперативнішого реагування на повідомлення громадян тут також чергує група реагування патрульної поліції. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

(Visited 25 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site