НА ДІЛЯНКАХ ВІДДІЛІВ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ БУКОВИНИ БУЛО ЗАТРИМАНО ЧОТИРЬОХ ОСІБ ТА ВИЯВЛЕНО ЦИГАРОК НА МАЙЖЕ МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ

Вилучені тютюнові вироби незабаром передадуть співробітникам Буковинської митниці.

За добу буковинські прикордонники затримали чотирьох буковинців та сигарет на майже мільйон гривень. Всі випадки відбулися на ділянках відділів прикордонної служби «Красноїльськ» та «Селятин».На селятинському напрямку, сьогодні вночі, прикордонники виявили понад 17,5 тисяч пачок сигарет марки «Marlboro» та «Marble». Крім сигарет наряд затримав ще й двох мешканців прикордоння 1996 та 2000 років народження, причетних до тютюнової контрабанди. Чоловіків прикордонники буквально зняли із загороджувального паркану, який ті намагалися подолати. Інших двох правопорушників та близько 4 тисяч пачок сигарет марки «Ashima» й «Marlboro» виявили прикордонники відділу «Красноїльськ». У першому випадку правоохоронці помітили і за допомогою службового собаки згодом затримали мешканця Красноїльська. Чоловік стежив за прикордонними нарядами та за допомогою радіостанції коригував дії своїх спільників. Їх виявили пізніше, однак з появою прикордонників вони, покинувши увесь товар, почали втікати. У другому випадку прикордонники затримали 30-річного жителя села Чудей Сторожинецького району. Перевіряючи інформацію від румунських колег щодо виявлення невідомих осіб поблизу кордону, в заданий район вибула група реагування. В ході пошуку правопорушників, за 150 метрів до загороджувального паркану й виявили буковинця. Всіх затриманих громадян України прикордонники доправили до прикордонних підрозділів для складання адміністративних документів за ч.1. ст. 204-1КУпАП, незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України. Проте, на одного із правопорушників прикордонникам довелося ще й скласти адмінпротокол за злісну непокору законним вимогам прикордонного наряду.

Подальшу долю буковинців буде вирішувати суд. Вилучені тютюнові вироби незабаром передадуть співробітникам Буковинської митниці.

(Visited 59 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site