НЕЗАБАРОМ НА БУКОВИНІ З’ЯВЛЯТЬСЯ НОВІ ШКОЛИ, САДОЧКИ, СТАДІОНИ ТА ДОРОГИ

На Буковині активно реалізують зініційовану Президентом України програму «Велике будівництво». Вона покликана об’єднати всі регіони у спільному пориві нарешті добудувати та запустити важливі об’єкти соціальної інфраструктури. Наразі в область надійшли кошти від Державного фонду регіонального розвитку, що дозволить продовжити будівельні роботи та вже найближчим часом відкрити нові школи, садочки, стадіони, дороги та інші об’єкти.

“Будівництво фінансується із різних джерел, у тому числі із місцевих бюджетів. Громади повинні отримати якісні споруди, що прослужать багато років”, – розповів голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

Він також зазначив, що в умовах децентралізації, громада може бути успішною, лише якщо матиме грамотних управлінців. Держава готова сьогодні фінансувати ремонт доріг, але тільки за умови, що місцеві владники виготовлять проєктно-кошторисну документацію.

“Серед державних доріг пріоритетом сьогодні є міжнародна траса М-19, яку цього року мають завершити та здати в експлуатацію. Також 1 вересня нові та реконструйовані школи повинні відкрити двері для щасливих дітей, гроші для цього є”, – запевнив голова ОДА.

(Visited 329 times, 1 visits today)

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site