ПОЛІЦЕЙСЬКА З БУКОВИНИ ВІДДАЛА СВОЄ ВОЛОССЯ НА ПЕРУКИ ДЛЯ ОНКОХВОРИХ ДІТЕЙ

5-річні Софійка та Валерія – мужні буковинки, які боряться з онкологією і втратили своє волосся внаслідок хіміотерапії. Інспектор відділу соціальної роботи Управління кадрового забезпечення ГУНП в Чернівецькій області капрал поліції Мар’яна Жизномирська передала своє волосся цим дівчаткам. Згодом з нього виготовлять перуки для дітей.

Незалежно від віку кожна жінка хоче бути красивою. Адже привабливий зовнішній вигляд додає впевненості в собі. Саме тому протягом останніх п’яти років поліцейська Мар’яна не відстригала своє волосся. На кардинальні зміни іміджу її надихнув вчинок 10-річної дівчинки з Харкова, яка віддала своє волосся для дітей, хворих на алопецію. 

50 сантиметрів свого натурального волосся капрал поліції Мар’яна сьогодні передала матерям двох дівчаток, які нині лікуються у відділенні онкогематології Чернівецької ОДКЛ. Про це інформує відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Маленькі вчинки це крок до великих звершень, вважає буковинська поліцейська. Минулого року капрал поліції також брала участь в благодійному конкурсі краси «Краса в погонах», на якому проводили збір коштів на лікування  важкохворої буковинки. На цьому конкурсі Мар’яна виборола титул «Міс поліцейська Буковини».

(Visited 146 times, 1 visits today)

Вас може зацікавити

ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Best  Video site
Best  Video site